Menu

7x DESTILOVANÁ

7x FILTROVANÁ

PREDAJLIMITOVANEJEDÍCIE

GORAL VODKA MASTER 40% 1,75 l

Limitovaná edícia 7 Ikon novodobej slovenskej architektúry

Cena: 77,- EUR s DPH
Počet: 1 fľaša
Cena za doručenie kuriérom a balenie: 0,- EUR

Značka: Goral Vodka Master
Krajina pôvodu: Slovenská Republika
Objem: 1,75l
Alkohol: 40%

VYPREDANÉ

Prosím, vyplňte Vaše údaje.

Adresa pre doručenie:


Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním svojich osobných údajov na účel doručenia tovaru. Prevádzkovateľ vyhlasuje že po úspešnom doručení tovaru budú osobné údaje zlikvidované a nikdy nebudú použité na akékoľvek marketingové aktivity, ani poskytované tretím stranám.

 

LIMITED EDITION

Vyjadrením toho, že slovenské je výnimočné.

Ultraprémiová vodka GORAL MASTER predstavuje druhú limitovanú edíciu.

SEDEM IKON NOVODOBEJ SLOVENSKEJ ARCHITEKTÚRY

Upozornenie:
Alkoholické nápoje zasielame len na území Slovenskej Republiky.

Limitovaná edícia v gigantickom 1,75l balení bola vyrobená v počte 77 fliaš. Predaj je preto obmedzený na 1 fľašu na jednu objednávku a len na fyzické osoby (nepodnikateľov) na účely osobnej spotreby.

Darčekové balenie obsahuje: 1,75l Goral Vodku MASTER v čírej fľaši so siedmimi piktogramami, dekorovaných platinou a certifikát pravosti s poradovým číslom fľaše z limitovanej edície. Platinové piktogramy zobrazujú 7 ikon novodobej slovenskej architektúry v podaní grafického dizajnéra Tomáša Kompaníka.

Ultraprémiová vodka s jemnou, čistou a nadčasovou chuťou je ocenená mnohými svetovými expertmi a medailami. Tajomstvo jej chuti je ukryté v 7-násobnej destilácii a v 7-násobnej filtrácii cez špeciálnu zmes prírodných materiálov, zjemňuje ju voda z tatranských prameňov.

osobnost
sportovec
udalost
film
architektura
napoj
sk-vo-svete
sutaz

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem